Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warszawa PKiN - konferencja Coaching i Psychologia

14 marca odbędzie się konferencja Coaching i Psychologia. Perspektywy, szanse i zagrożenia.

 

 

Czy zastanwiałeś się w jakich przypadkach udać się do coucha, a w jakich do psychologa? Czy potrafisz odróżnić profesjonalny coaching od manipulacji, która służy tylko wyciągnięciu od ciebie pieniędzy i może zaszkodzić twojemu zdrowiu psychicznemu? Czy i w jaki sposób coach może współpracować z psychologiem? Na te i inne nurtujące cię pytania, dotyczące różnic pomiędzy coachingiem a psychologią, znajdziesz odpowiedź podczas konferencji "Coaching a potrzeby obecnych czasów" organizowanej przez Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi Collegium Civitas. 

 

Podczas konferencji będzie można spotkać  psychologów, coachów, kadrę zarządzającą, kadrę akademicką, nauczycieli, specjalistów i managerów HR, studentów oraz osoby zainteresowane rozwojem osobistym.

 

Podczas konferencji wystąpią m.in.:

  • Maja Wołoszyn - psycholog, emerytowany oficer policji, która poruszy temat mitu eksperckiej intuicji w pracy z klientem;
  • Katarzyna Wojtaszyn - prawnik  z ACC ICF przedstawi założenia profesjonalnej relacji coachingowej ze szczególnym uwzględnienim praw, ról i zakresu odpowiedzialności coacha, klienta i sponsora;
  • dr Ewa Mukoid - dyrektor ds. edukacji i akredytacji ICF ;
  • dr Tatiania Krawczyńska - Zaucha z ACC ICF;
  • Absolwenci i studenci studiów magisterskich Coaching i psychologia społeczna ACSTH ICF Collegium Civitas. 

 

Wydarzenie odbędzie się 14 marca 2018 w siedzibie uczelni, w Pałacu Kultury w Warszawie. 

Zgłoszenia można dokonać  do 11.03.2018 r. poprzez formularz: https://coachingipsychologia.evenea.pl

 Wstęp wolny.

 

Więcej informacji:

Agnieszka Gawrych, Koordynator ds. projektów marketingowych Collegium Civitas

Pałac Kultury i Nauki, X piętro
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa, Polska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Zobacz nasze aktualne informacje