Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wołomin - warsztaty dla rodzin

Warsztaty świąteczne dla rodzin! 2 grudnia od godz. 10.00 

 

 

Drodzy Rodzice,

jeśli szukacie ciekawych atrakcji dla siebie i swoich dzieci, zapraszamy na warsztaty rękodzieła, które odbędą się w Klubie Mamy Wołomin już 2 grudnia w sobotę o godzinie 10.00. 

 

 

Warsztaty poświęcone będą zbliżającym się Świętom Bożego Narodzenia. Stworzymy na nich najróżniejsze ozoby świąteczne oraz wyjątkowe łańcuchy choinkowe. Mile widzane są całe rodziny wraz z najmłodszymi dziećmi!

 

Na wszystkich uczestników warsztatów czeka już masa materiałów, z których będą mogli stworzyć własne, niezwykłe i oryginalne ozdoby świąteczne. W naszym worku świątecznym czekają już kolorowe tasiemki, sznurki i koraliki. Mamy także piekną krepinę oraz bibułę, a łańcuchy które z nich powstaną, można będzie ozdobić guzikami, piórkami i papierowymi kwiatkami. 

 

Jeśli masz już pomysł na własną ozdobę świąteczną, wpadaj ze swoimi rodzinami już 2 grudnia w sobotę o godzinie 10.00 do Klubu Mamy Wołomin (Prądzyńskiego 31). 

 

Koszt od jednego dziecka - 20 zł.

 

Mamy Wołomin

Wołomin, ul. Prądzyńskiego 31