Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

 

 

Gabinet Terapii Linia Zdrowia oferuje kompleksową pomoc psychologiczną i terapeutyczną dla dzieci i dorosłych.

 

 

 

W Zielonce przy ulicy Wrzosowej 66 mieścimy się od listopada 2012 roku. Obecne miejsce zapewnia nam większe możliwości rozwoju i szerszej oferty pomocy naszm pacjentom. Posiadamy 3 sale na terapię indywidualną, jedną salę grupową oraz dużą salę (prawie 30m2) przeznaczoną na zajęcia ruchowe. Za gabinetem znajduje się stajnia i specjalnie wydzielony teren, przeznaczony na zajęcia z naszymi końmi - Smerfetką i Merkurym. Staramy się zapewnić kompleksową terapię wszystkim pacjentom w jednym miejscu. Zatrudniamy sztab profesjonalistów, którzy poradzą sobie z każdym problemem.

 

Nasz gabinet mieści się w Zielonce pod Warszawą w domku jednorodzinnym, który w całości przeznaczony jest na naszą działalność. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom przyjazną, rodzinną atmosferę, ale także anonimowość.

 

Staramy się stworzyć dla naszych pacjentów, tych małych i dużych, przyjazne miejsce, w którym zapewnimy im odpowiednio dobraną pomoc. Nasz zespół jest ze sobą w ciągłym kontaktcie, co zapewnia wymianę informacji przy różnych formach terapii, a co za tym idzie, efekty pracy są szybciej i lepiej widoczne.

 

Naszą ofertę kierujemy do osób, które po powrocie z pracy z Warszawy, nie mają ochoty jechać tam ponownie na zajęcia ze swoim dzieckiem. Zapraszamy do odwiedzin wszyskich mieszkanców naszej Zielonki, ale także miejscowości okolicznych - Wołomina, Marek, Kobyłki, Ząbek, Tłuszcza i Radzymina, ale także bliskch dzielnic Warszawy (Rembertów, Wawer, Praga).

 

Skontaktuj się z nami mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - chętnie pomożemy w rozwiązaniu każdego problemu, w znalezieniu dla Ciebie bądź Twojego dziecka odpowiedniej terapii i zajęć. Na maila prosimy kierować także wszelkie uwagi i pytania. Chcemy być w ciągłym kontakcie z naszymi klientami, bo to dzięki nim możemy cały czas poprawiać jakość naszych usług i tworzyć nowe zajęcia.

 

Linia Zdrowia

ul. Wrzosowa 66

05-220 Zielonka

 

tel. 503 527 656

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.linia-zdrowia.pl