Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Praca dla terapeutów

Poszukujemy osób, które mają wolne 1-3 popołudnia tygodniowo i od września chciałyby rozpocząć z nami współpracę (w ramach umowy zlecenie) w charakterze:

  • psychiatry
  • terapeuty SI
  • rehabilitanta dziecięcego
  • psychoterapeuty systemowego z doświadczeniem w pracy z rodzinami z dziećmi

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 601 372 279. Z wybranymi osobami będziemy kontaktowali się pod koniec sierpnia.

 

W związku z potrzebą uzupełnienia naszego zespołu, prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

 

1) Psychiatry i psychiatry dziecięcego do współpracy. Zależy nam na osobie z własną działalność gospodarczą i dyspozycyjnej kilka godzin w tygodniu.

 

2) Psychologa z uprawnieniami do prowadzenia Treningu Zastępowania Agresji i doświadczeniem w prowadzeniu tych grup lub grup Treningu Umiejętności Społecznych. Zależy nam na osobie dyspozycyjnej kilka godzin w tygodniu. 

 

3) Sekretarki/recepcjonistki (mile widziane panie 50+). Poszukujemy kogoś dyspozycyjnego w godzinach popołudniowych (20-25 h tygodniowo), odpowiedzialnego, sumiennego  i chętnego do nawiązania długotrwałej współpracy. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

 

4) Terapeuty z uprawnieniami SI z doświadczeniem zawodowym w tym zakresie i II stopniem w zakresie uprawnień do diagnozowania. Zależy nam na osobie odpowiedzialnej, rzetelnej i dyspozycyjnej kilka godzin w tygodniu.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 601 372 279.

 

 

 

Linia Zdrowia - Gabinet Terapii

ul. Wrzosowa 66

05-220 Zielonka / k.Warszawy

 

 

Nasz gabinet znajduje się w domku jednorodzinnym w Zielonce. Miejsce to jest dobrze skomunikowane z Warszawą, Wołominem, Kobyłką, Ząbkami i Markami.