Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Kierujemy ją do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Nasz zespół zapewni państwu kompleksową opiekę terapeutyczną.

 

Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, abyś Ty bądź Twoje dzieci otrzymali najwyższej jakości pomoc. Po prawej stronie możesz wybrać ofertę, która Cię interesuje.

 

Nasz gabinet mieści się w domku jednorodzinym - zapewniamy dzięki temu przyjazną, rodzinną atmosferę,  a także anonimość odwiedzających nas pacjentów.

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego, nawet jeśli masz wątpliwości, czy problem jest wart uwagi. Problemów nie należy bagatelizować, a może da się go szybko rozwiązać dzięki pomocy naszej kadry.

 

Osobom dorosłych udzielamy pomocy w problemach rodzinnych i małżeńskich, z lękami i fobiami, zaburzeniami osobowości i chorobami psychicznymi, zaburzeniami odżywania (bulimia, anoreksja, otyłość), z depresją, nerwicą, uzależeniami, problemami z utrzymaniem prawidłowej wagi.

 

Prowadzimy terapię indywidualną.

 

Zapraszamy na wszystkie przeznaczone dla dzieci zajęcia i terapię dla dzieci. Pomagamy dzieciom ze zdiagnozowanymi już wcześniej ADHD, zespołem Aspergera, autyzmem wysokofuncjonującym, zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi (ODD) i zaburzeniami zachowania (CD).

 

Jeśli dziecko nie ma postawionej diagnozy, a wykazuje poniższe objawy, także zapewnimy mu kompleksową pomoc terapeutyczną - dzieci nieśmiałe, lękowe, z fobiami, napadami gniewu, niekontrolowaną agresją, zachowaniami antyspołecznymi, problemami wychowawczymi, trudnościami z wychowaniu i trudnościami w szkole.

 

Bagatelizować nie można także u dzieci problemów z zachowaniem, nadwrażliwości czy impulsywności. Nasi specjaliści poradzą sobie także z wadami wymowy, wadami postawy, nieprawidłowym napięciem mięśniowym, dysgrafią, dyskleksją i dysortografią i problemami z apetytem.

 

Czekamy na Twój kontakt - tel. 503 527 656 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasz gabinet znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym. Graniczmy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic Warszawy - Rembertów, Wawer i Praga. Możliwości dojazdu do naszego gabinetu znajdziecie tutaj.