Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta dla dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzimy terapię dla dzieci, zajęcia dla gimnazjalistów i młodzieży. Zapraszamy także przedszkolaki.

 

Pomagamy dzieciom ze zdiagnozowaną nadpobudliwością (ADHD), zespołem Aspergera (Asperger), autyzmem wysokofunkcjonującym, zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi (ODD) i zaburzeniami zachowania (CD).

 

Zapewniamy kompleksową terapię także dla dzieci z lękami, nieśmiałych, z fobią, napadami gniewu, niekontrolowaną agresją, zachowaniami antyspołecznymi, problemami wychowawczymi, kłopotami z zachowaniem, nadwrażliwością (na światło, dźwięki, zapachy), impulsywnością, dzieciom wybuchowym, z wadami wymowy, z wadami słuchu, z brakiem mowy, kłopotami z czytaniem i pisaniem, dysleksją, dysortografią, dyslalią, problemami z apetytem, odżywaniem (otyłość, bulimia, anoreksja), z wadami postawy i problemami z napięciem mięśniowym.

 

Nasz zespół jest do państwa dyspozycji - prosimy o kontakt, jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania - tel. 503 527 656 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasz gabinet znajduje się w miejscowości Zielonka w domu jednorodzinnym. Graniczmy z miejscowościami z powiatu wołomińskiego, tj. Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki a także Radzymin. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także mieszkańców najbliższych dzielnic Warszawy - Rembertów, Wawer i Praga. Możliwości dojazdu do naszego gabinetu znajdziecie tutaj.