Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

mgr Joanna Zglińska-Guz

Jestem absolwentka studiów licencjackich z zakresu fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Już w trakcie studiów magisterskich rozpoczęłam pracę w Bródnowskim Stowarzyszeniu Pomost na stanowisku Fizjoterapeuty. Obecnie współpracuję również z Centrum Wspomagania Rozwoju Jaga.


Doświadczenie zdobyte w pracy w rozbudowanym zespole interdyscyplinarnym z lekarzami specjalistami, mgr fizjoterapii, psychologiem i logopedą oraz zespołem pielęgniarskim przekładam na indywidualne podejście do problemów i programowania terapii swoich pacjentów w prywatnej praktyce.


Ukończyłam wiele kursów m.in kurs terapii ręki, integracji sensorycznej, stymulacji sensomotorycznej dziecka w pierwszym roku życia, alternatywnej komunikacji AAC.
Współpracuję zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.

 

Polecam do przeczytania mój artykuł: