Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kurs dla rodziców w listopadzie

Przyjmujemy zgłoszenia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

przyjmujemy zapisy - już teraz

 

Jak co roku chcielibyśmy ponownie rozpocząć nasze KURSY DLA RODZICÓW, skierowane przede wszystkim dla rodziców dzieci uczęszczających na TUS jako wsparcie terapii, ale także dla wszystkich chętnych osób doświadczających trudności wychowawczych i potrzebujących wsparcia. Warsztaty poprowadzi psycholog Agnieszka Idźkowska-Guz

 

Kurs odbędzie się w listopadzie, natomiast już teraz prosimy o zgłoszenia zainteresowanych osób, ponieważ zależy nam by znaleźć jak najbardziej dogodny termin szkolenia. Bardzo cenne będą dla nas także informacje, jakie tematy, problemy i zagadnienia chcieliby Państwo poruszyć na warsztatach. Wszystkie propozycje prosimy przesyłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Postaramy się stworzyć taki plan kursu, aby każdy rodzic wyszedł z niego ze wszystkimi ważnymi dla niego informacjami.

 

Inwestycja:

  • 170 zł za jedną osobę
  • 300 zł za dwie osoby 

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem KURS DLA RODZICÓW lub smsowo pod numerem 601 372 279. Zapraszamy do zgłaszania par, co pozwoli wprowadzić z domu skuteczniej nowe metody wychowacze. 

  

Czekamy na Państwa pytania oraz zgłoszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Zobacz nasze aktualne informacje