Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Specjalna Noworoczna Oferta na psychoterapię

Spraw sobie lub swoim bliskim nietypowy prezent z okazji Nowego Roku

 

 

Mamy nowy 2016 rok. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla Ciebie i Twoich bliskich specjalną ofertę psychoterapii dla dorosłych. Oferta obowiązuje przy zakupie w styczniu. Wykorzystać mogą ją Państwo później w razie potrzeby. Karnety są ważne do 30 czerwca 2016 roku.

 

 

 

 

 

karnet 3 spotkania360   270 zł (oszczędność 90 zł)

karnet 5 spotkań600   400 zł (oszczędność 200 zł)

karnet 10 spotkań1200   700 zł (oszczędność 500 zł)

 

 

 

Będzie to wyjątkowy prezent, który sprawi, że przyszły rok będzie lepszy niż obecny. Zainicjuj dobre zmiany w życiu swoich lub bliskich Ci osób. Wytrwaj w swoich postanowieniach noworocznych. 

 

 

 

Płatności dokonywać można osobiście w recepcji gabinetu lub przelewem bankowym. Niezależnie od formy płatności, otrzymają Państwo kupon na wizyty. Możemy go wysłać mailem. Można dokonać wyboru lub zmiany psychoterapeuty w ramach korzystania z karnetu.

 

 

Szczęśliwego Nowego Roku

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 503 527 656

 

ul. Wrzosowa 66

05-220 Zielonka

 

 

 

Zobacz nasze aktualne informacje