Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Arteterapia - przyjmujemy zapisy

Od nowego roku szkolnego wprowadzamy do naszej oferty dla dzieci nowe zajęcia!

 

 

Zapraszamy na ARTETERAPIĘ!

 

 

Zajęcia te są bezpiecznym sposobem wypowiedzi dla dzieci. Mają one możliwość poprzez sztukę uwolnić wszystkie swoje uczucia, wrażenia i ekspresję. Arteterapia prowadzi do zmian i rozwoju dzieci, a także ich lepszego sampoczucia. 

 

 

Dzieci na zajęciach mają możliwość m.in. wyrażać swoje uczucia, przeżycia, wszystkie negatywne emocje, budować relacje i uczyć się empatii. Arteterapia podnosi poziom samoakceptacji dzieci, pozwala poczuć się docenionym i rozmianym. Wpływa także pozytywnie na rozwój spontaniczności, pamięci i koncentracji. Jest to zarazem dla dziecka forma odpoczynku i relaksu. 

 

 

Warsztaty zawierają w sobie elementy plastyki, muzkoterapii, choreoterapii i wizualizacji. 

 

 

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat. Będą odbywały się raz w tygodniu w czwartki o godzinie 17.00. Zapisy przyjmujemy pod numerem 503 527 656 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Koszt zajęć to 140 zł za miesiąc. Pierwsze zajęcia tylko 10 zł!

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Arteterapii 

 

 

Linia Zdrowia

 

 

 

Zobacz nasze aktualne informacje