Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grupy terapeutyczne dla dzieci od września

Jak co roku, we wrześniu rozpoczniemy kolejny sezon prowadzenia grup terapeutycznych dla dzieci. W roku szkolnym 2017/18 pracowały cały czas grupy dla dzieci od wieku przedszkolnego do gimnazjalnego. 

 

W roku 2018/19 planujemy utworzyć taką samą liczbę działających grup. Aby zapisać się na zajęcia, należy najpierw umówić się na konsultację z psychologiem prowadzącym grupy rozwoju umiejętności społecznych. Pani Agnieszka sama umawia swoich pacjentów, dlatego prosimy kontaktować się z nią pod numerem 601 372 279. Wcześniejsze umówienie wizyty gwarantuje Państwa dziecku rezerwację miejsca na zajęciach.

 

Trening umiejętności społecznych przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży przejawiających trudności w funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej, impulsywnych, opozycyjnych, nieśmiałych i wycofanych społecznie. Grupy pomagają dzieciom nabyć umiejętność dostosowywania się do zasad i norm, nieulegania negatywnym wpływom czy kontrolowanie agresji. Zapraszamy także dzieci z problemami wychowawczymi i szkolnymi. 

 

Wszystkie dodatkowe informacje w naszej ofercie na stronie bądź telefonicznie u Pani Agnieszki i mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.