Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grupy terapeutyczne (TUS) Zielonka, Wołomin, Warszawa

Od września nowy sezon grup rozwoju umiejętności społecznych - TUS.

 

Od września rozpoczynamy kolejny sezon Treningu Umiejętności Społecznych. W zeszłym roku udało nam się stworzyć aż 4 grupy, które działały przez cały rok szkolny.

 

 

Grupy TUS zaadresowane są dla dzieci z trudnościami w funcjonowaniu w grupie. Jeśli Twoje dziecko jest impulsywne, buntuje się, jest nieśmiałe i lękliwe, łatwo ulega negatywnym wpływom i nie potrafi dostosować się do zasad, właśnie takie zajęcia będą dla niego odpowiednie.

 

Na grupach dzieci uczą się samokontroli, przestrzegania zasad, rozumieć sytuacje społeczne oraz własne emocje, a także ćwiczą komunikowanie się w grupie i współpracy. Znajdują także nowych przyjaciół.

 

Zajęcia TUS dedykowane są przede wszystkim dla dzieci z diagnozami ADHD, Zespołem Aspergera, wysokofunkcjonującym autyzmem, zaburzenia ODD oraz nieśmiałych i lękliwych.

 

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie warsztatowej.

 

 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do zgłaszania swoich dzieci drogą mailowią na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska, wieku, telefonu kontaktowego oraz powodu chęci zapisania dziecka na zajęcia.

 

Dzieci zgłoszone mailowo mają pierwszeństwo miejsca na grupach. Psycholog prowadzący zajęcia będzie kontaktował się ze wszystkimi chętnymi w celu umówienia konsultacji przed dołączeniem do grupy. Koszt konsultacji to 65 zł (50% ceny).

 

Istnieje także możliwość kontaktu telefonicznego z psychologiem - Panią Agnieszką pod numerem telefonu 601 372 279. Zachęcamy również do zgłaszana dzieci drogą mailową, a Pani Agnieszka oddzwoni  w celu umówienia wizyty. 

 

Po więcej informacji o grupach zapraszamy do naszej oferty.

 

 

Linia Zdrowia

ul. Wrzosowa 66

05-220 Zielonka/Warszawy

 

 

 

Zobacz nasze aktualne informacje